Warning: Fatal error 9001 occurred at Jul 16 2018 3:19PM. Note the error and time, and contact your system administrator.
at System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection, Action`1 wrapCloseInAction)
at System.Data.SqlClient.SqlInternalConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection, Action`1 wrapCloseInAction)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.ThrowExceptionAndWarning(TdsParserStateObject stateObj, Boolean callerHasConnectionLock, Boolean asyncClose)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.TryRun(RunBehavior runBehavior, SqlCommand cmdHandler, SqlDataReader dataStream, BulkCopySimpleResultSet bulkCopyHandler, TdsParserStateObject stateObj, Boolean& dataReady)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.RunExecuteNonQueryTds(String methodName, Boolean async, Int32 timeout, Boolean asyncWrite)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.InternalExecuteNonQuery(TaskCompletionSource`1 completion, String methodName, Boolean sendToPipe, Int32 timeout, Boolean& usedCache, Boolean asyncWrite, Boolean inRetry)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.ExecuteNonQuery()
at page.updateyap(String sorgu)
at news.Page_Load(Object sender, EventArgs e) Kayseri Nakliyat - Kayseri Ev Taşıma - Kayseri Evden Eve Nakliyat Firması - Kayseri Evden Eve Taşıma Şirketleri

Kayseri Nakliyat

Kayseri nakliyat firması olarak hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak siz müşterilerimize her zaman kaliteyi yaşatmanın gururunu yaşıyoruz.Deneyimli eleman kadrosu müşteri temsilcilerimizin güler yüzlü karşılaması bunun bize geri dönüş olarak müşteri kitlemizin artışı açık olarak göstermektedir. Sizlere vermiş olduğumuz ederi, kullanılan en kaliteli ambalaj malzemeleriyle gösteririz. Kristal ve cam eşyalar taşımada dayanıklı oluklu mukavva kutular kullanılmalıdır, mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon kullanılmaktadır. Koltuk ve camekan bunun gibi hacimli eşyalar mobilya battaniyeleri ile sarılarak muhafaza edilir. Giysileriniz ise hususi oluşturulmuş askılı dolaplara yerleştirilerek koruma altına alınır.