Warning: Fatal error 9001 occurred at Jul 16 2018 3:19PM. Note the error and time, and contact your system administrator.
at System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection, Action`1 wrapCloseInAction)
at System.Data.SqlClient.SqlInternalConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection, Action`1 wrapCloseInAction)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.ThrowExceptionAndWarning(TdsParserStateObject stateObj, Boolean callerHasConnectionLock, Boolean asyncClose)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.TryRun(RunBehavior runBehavior, SqlCommand cmdHandler, SqlDataReader dataStream, BulkCopySimpleResultSet bulkCopyHandler, TdsParserStateObject stateObj, Boolean& dataReady)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.RunExecuteNonQueryTds(String methodName, Boolean async, Int32 timeout, Boolean asyncWrite)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.InternalExecuteNonQuery(TaskCompletionSource`1 completion, String methodName, Boolean sendToPipe, Int32 timeout, Boolean& usedCache, Boolean asyncWrite, Boolean inRetry)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.ExecuteNonQuery()
at page.updateyap(String sorgu)
at news.Page_Load(Object sender, EventArgs e) Merzifon Evden Eve Nakliyat - Merzifon Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Merzifon Evden Eve Nakliyat

   Merzifon ilçemiz içerisinde ve bu ilçemizden yurdumuzun her tarafına ev taşıma hizmetini yapmaktayız. Evden eve nakliyat günümüzün önemli sektörü haline gelmişken sizlerde en kaliteli firmayı bularak sorunsuz bir şekilde yeni yuvanıza kolayca taşının. Kesinlikle komisyoncu bir firma olmayan Umut Nakliyat bu konuda yaptırmak istediğiniz bütün taşımalarda sizlere yardımcı olacaktır.

   Ev taşıma alanında eşyalaınızı kendi eşyamızdan üstün dörüyoruz ve bütün eşyalarınızı evde söküp sarıyor ve yeni evinizde kurulumunu yapıyoruz. Firmamız konuşulan gün içerisinde kapınızda olmakla beraber kesinlikle konuşulan fiyat dışına çıkmamaktadır. Müşteri kaynaklı olmayan hiç bir ek para alınmamaktadır.

  Her müşteri 10 müşteridir anlayışımız bizleri daha da kaliteli iş yapmak için teşvik etmektedir. Tavsiye kitlemizin bu denli çok olması bunun örneklerindendir.