Warning: Fatal error 9001 occurred at Oct 21 2018 7:29PM. Note the error and time, and contact your system administrator.
at System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection, Action`1 wrapCloseInAction)
at System.Data.SqlClient.SqlInternalConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection, Action`1 wrapCloseInAction)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.ThrowExceptionAndWarning(TdsParserStateObject stateObj, Boolean callerHasConnectionLock, Boolean asyncClose)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.TryRun(RunBehavior runBehavior, SqlCommand cmdHandler, SqlDataReader dataStream, BulkCopySimpleResultSet bulkCopyHandler, TdsParserStateObject stateObj, Boolean& dataReady)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.RunExecuteNonQueryTds(String methodName, Boolean async, Int32 timeout, Boolean asyncWrite)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.InternalExecuteNonQuery(TaskCompletionSource`1 completion, String methodName, Boolean sendToPipe, Int32 timeout, Boolean& usedCache, Boolean asyncWrite, Boolean inRetry)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.ExecuteNonQuery()
at page.updateyap(String sorgu)
at news.Page_Load(Object sender, EventArgs e) Doğubeyazıt Ev Taşıma Firmaları - Doğubeyazıt Evden Eve Nakliyat

Doğubeyazıt Evden Eve Nakliyat

Doğubeyazıt ilçemiz ağrı ilimizin en büyük ve kaliteli ilçelerindendir. Bu sebeple nakliyat hizmetinin daha çok rabet görmesi açısında burada hizmet faaliyetinde bulunmuş durumdayız.

Uygun taşınma fiyatları ile kaliteli işçiliği siz değerli doğubeyazıt halkımıza sunmaktan gurur duymaktayız. Söz verilen günde kapınızda olacağımızdan hiç şüpeniz olmasın ve ikinci bir fiyat pazarlığı asla olamaz.