Warning: Fatal error 9001 occurred at Jul 16 2018 3:07PM. Note the error and time, and contact your system administrator.
at System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection, Action`1 wrapCloseInAction)
at System.Data.SqlClient.SqlInternalConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection, Action`1 wrapCloseInAction)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.ThrowExceptionAndWarning(TdsParserStateObject stateObj, Boolean callerHasConnectionLock, Boolean asyncClose)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.TryRun(RunBehavior runBehavior, SqlCommand cmdHandler, SqlDataReader dataStream, BulkCopySimpleResultSet bulkCopyHandler, TdsParserStateObject stateObj, Boolean& dataReady)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.RunExecuteNonQueryTds(String methodName, Boolean async, Int32 timeout, Boolean asyncWrite)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.InternalExecuteNonQuery(TaskCompletionSource`1 completion, String methodName, Boolean sendToPipe, Int32 timeout, Boolean& usedCache, Boolean asyncWrite, Boolean inRetry)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.ExecuteNonQuery()
at page.updateyap(String sorgu)
at news.Page_Load(Object sender, EventArgs e) Batman Ev Taşıma Firmaları - Batman Evden Eve Nakliyat

Batman Evden Eve Nakliyat

    Evden eve nakliyat ve büro taşıma hizmeti sunan firmamız sadece şehirler arası çalışmaktadır. Sizlerden gelen taleplere güler yüzlü ve gideceğiniz mesafeye göre en uygun fiyat alacaksınız. Eşyalarınızın tamamen ambalajlanması, sökülüp takılması, kaliteli eleman kodrosuyla taşınmakla beraber firmamız ile anlaştığınız fiyat dışında ek ücret kesinlikle istenmemektedir.

    Müşteri memnuniyeti her zaman bizim bir getirimiz anlamına geldiği için en önemli ilkelerimizdendir. Firmamız batman evden eve nakliyat hizmetini yapmak için bütün yetki belgelerine sahiptir.

    Müşteriler için önemli olan fiyat konusunu çift eşya alacak durumda olan araçlarımızla ortadan kaldırıyoruz. İki arkadaş olarak anlaşan müşterilerimiz daima uygun taşınmaktadır.