Warning: Fatal error 9001 occurred at Oct 21 2018 8:55PM. Note the error and time, and contact your system administrator.
at System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection, Action`1 wrapCloseInAction)
at System.Data.SqlClient.SqlInternalConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection, Action`1 wrapCloseInAction)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.ThrowExceptionAndWarning(TdsParserStateObject stateObj, Boolean callerHasConnectionLock, Boolean asyncClose)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.TryRun(RunBehavior runBehavior, SqlCommand cmdHandler, SqlDataReader dataStream, BulkCopySimpleResultSet bulkCopyHandler, TdsParserStateObject stateObj, Boolean& dataReady)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.RunExecuteNonQueryTds(String methodName, Boolean async, Int32 timeout, Boolean asyncWrite)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.InternalExecuteNonQuery(TaskCompletionSource`1 completion, String methodName, Boolean sendToPipe, Int32 timeout, Boolean& usedCache, Boolean asyncWrite, Boolean inRetry)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.ExecuteNonQuery()
at page.updateyap(String sorgu)
at news.Page_Load(Object sender, EventArgs e) Hakkari Ev Taşıma Firmaları - Hakkari Evden Eve Nakliyat

Hakkari Evden Eve Nakliyat

   Ev taşıma alanında hakkari' de evden eve nakliyat hizmetleri veren umut nakliyat firması olarak hakkariden tüm türkiyeye hizmet vermekteyiz.

Nakliyat firmaları arasında en önemlisi hizmet almak istenilen firmanın  güvenirliği olmasıdır.Söz verilen günde ve anlaşılan fiyat dışına

çıkmamak ve müşterileri mağdur etmemektir.

   İnsanımızın iyi niyetini boşa çıkarmamak ve dürüstlük ilkesini benimsemek gerekir.Yapamayacağımız hiç bir iş anlaşması yapmayız.

Komisyoncu firma değiliz ve uzun zamandır bu işi yapmakla beraber gerekli ekip ve açlarımız ile evden eve taşıma yapmaya yetkili

bütün belgelere sahip bir firmayız.

   1) A dan Z ye eşyalarınız ambalajlanır.

   2)  Kesinlikle sigorta yapılır.

   3) Sözleşmesiz iş asla yapılmaz.

   4) Mobilya demonte ve monte işleri firmamıza aittir.

   5) Anlaşılan gün araç kesinlikle kapınızda olur.