Hizmetlerimiz

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri Umut Nakliyat ile keyifli taşınmanın tadını çıkarın.Garantili ve sigortalı hizmet sunan firmamız altı kardeş tarafından kurulduğu için müşterilerimizin hiç bir sıkıntı yaşaması mümkün değildir.Söz verildiği tarihte kesinlikle kapınızda olacağımızdan şüpeniz olmasın.Her zaman ev taşımada kendini kanıtlamış ve köklü ev taşıma firması olmuş durumdayız.Kaliteyi ucuz fiyatlarla sizlere taşımanın gururunu taşıyoruz. Ev taşımacılık bizim işimiz diyorsak mutlaka güvendiğimiz bir eleman kadromuz ve araç filomuz olduğundandır.

Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve taşımacılık ve şehirler arası nakliyat yapan firmamız gerekli araç flosu ve kalifiyeli eleman kodromuzla hizmet vermekteyiz.Ucuz işçilik değil uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışıyla umut nakliyata güvenebilirsiniz. Şehirlerarası hem uygun hem kaliteli taşınmak ve bu taşınmayı tam zamanında yapmak için mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Şehirlerarası evden eve taşımacılık şehiriçi taşımacılığa oranla daha dikkat ve özen göterilmesi gereken bir husustur. Extra fiyat sürprizleri yaşatmayan firmamız konuştuğu fiyat dışına çıkmadan dilediğiniz gün gelip sizlere yardımcı olmaktadır.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı ev naklinden daha titiz bir şekilde yapılması gerekir.Sebebi olarakta belge ve evrakların bilinçli olarak taşınması ve korunması olacaktır.Herhangi bir evrağı bu işe yaramaz diyip yerden almayan elemanlarla çalışılırsa işin sonu hummalı bir arayış olacaktır.

Hastane Taşımacılığı

Nakil olacak hastane daha öncesinden elemanlarımız tarafından exper olarak görüldükten sonra gerekli deniyimde olan eleman kadrosu atanarak ve malzemelere uygun suspansiyona uyan araçlar tahsis edilmektedir.

Fabrika Taşımacılığı

Hizmetlerimiz tamamen işin taşınma şekline göre bilinçli kalifiyeli eleman ve ekipmanlarla olmakla beraber garantili sigortalıdır.