Umut Nakliyat

Biz 16 yıllık tecrübemize güveniyoruz ve bu tecrübeyle eşyalarınızı garantili. temiz ve sigortalı taşımaya talibiz. Her zaman kendi eleman ve araçlarıyla aldıkları işi yapan ve yaptığı işin arkasında durabilen en iyi sayılı firmalar arasındayız. Gerek şehiriçi gerekse şehirlerarası eşyalarınızı uygun fiyata sizin istediğiniz gün ve saatte taşıma yapıyoruz.

Kayseri evden eve taşımacılık firmalrı arasında en uzun süre hizmet veren firmalardanız.Eşyalarınız bizim için önemli ve bu önemle taşıyoruz.

Umut nakliyat olarak 2000 yılında evden eve nakliyat sektörüne girmiş bulunmaktayız..Bu yeterli deneyime sahip olduğumuzu göstermektedir.

Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdan dolayı çok fazla müşteri kitlesini yakalamış durumdayız.Hiç bir iş diğerinden iyi değildir ilkesi her işe ne kadar itina ve özen verdiğimizi göstermektedir.

Her müşteri on müşteridir sloganı bizi nakliyat firmaları arasın da ön sıralara çıkartmıştır.Evden eve taşıma yaptıracak müşterilerimiz daima bir firma yöneticisi ile konuşup asla elemanlardan rahatsızlık dumamışlardır.

Biz her zaman diyoruz biz size kaliteli işi uygun fiyatlara sunuyoruz ucuza değil.